Šešios sėkmės paslaptys pagal Feng shui

Šešios sėkmės paslaptys pagal Feng shui

Jei tikėsime kinietiškuoju Feng shui mokymu, egzistuoja šešios taisyklės, kurios padeda žmonėms pritraukti sėkmę ir išvengti nemalonumų. Šių taisyklių pagrindas – teorija apie energijas. Jos esmė –  viskas mūsų aplinkoje skleidžia energetiką.

Feng shui pasekėjai tvirtina, kad aplink žmogų kaupiasi tiek teigiama, tiek neigiama energija. Pasak jų ir Feng shui mokymo,  gyvenimiškos sėkmės ir gerbūvio pagrindas yra menas valdyti supančias energijas.

Tai padaryti padės šešios paslaptys, pritraukiančios sėkmę:

Šešios sėkmės paslaptys pagal Feng shui

Nesėdėkite kampinėse vietose

Jei tikėsime senoviniais prietarais, žmogaus, sėdinčio kampinėje vietoje, laukia septyneri nelaimių metai. O Feng shui pasekėjai tvirtina, kad ne tik stalo kampas, tačiau ir bet kurie kiti aštrūs kampai namuose (stalo, baldų, spintos kampai ir kt.) gali pakenkti žmogui. Pagal Feng shui namų mokymą, visi aštrūs kampai namuose skleidžia neigiamą energiją.

Jei žmogus sėdi kampinėje vietoje ar į jo pusę nukreipti aštrūs daiktai, tai gali paveikti sveikatą, asmeninį gyvenimą ir finansinį gerbūvį. Tam, kad išvengtume nemalonumų ir pritrauktume sėkmę, reikėtų vengti namuose kampuotų baldų, o visus aštrius daiktus (peilius, šakutes ir kt.) laikyti uždarose vietose.

Nekalbėkite, jei tarp Jūsų ir pašnekovo yra slenkstis

Feng shui mokyme slenkstis simbolizuoja ribą tarp dviejų pasaulių. Vienoje pusėje – „savas pasaulis“, kitoje – „svetimas“. Jei bendrausite su kažkuo, o tarp jūsų bus slenkstis, prarasite ryšį su pašnekovu. Gali nutikti, kad artimiausiu metu su tuo žmogumi susipyksite ar visai išsiskirsite. Tai ir yra antroji sėkmės pritraukimo paslaptis pagal Feng shui – nebendraukite su žmogumi, jei jus skiria slenkstis, kitaip prarasite ryšį su juo.

Negaminkite maisto būdami blogos nuotaikos

Maistas sugeria visas mūsų emocijas. Taigi, jei atsikėlėte blogos nuotaikos ir nusprendėte pagaminti pusryčius šeimai, būkite tikri, jog visiems namiškiams suges nuotaika, ir jų diena susiklostys nesėkmingai.

Nestovėkite kampe

Niekada nestovėkite kampe. Pagal Feng shui namų mokymą, kampai yra tarsi energetiniai vampyrai, kurie sugeria visą žmogaus energiją. Jei ilgai stovėsite kampe, galite pajusti ne tik nuotaikos pablogėjimą ar nuovargį, bet ir fizinį negalavimą.

Nerodykite į save

Kartais aptarinėdami kokį nors pažįstamo žmogaus negalavimą, mes stengiamės parodyti jo būklę, rodydami į save. Pavyzdžiui, paklausti apie pažįstamo žmogaus kojos traumą, dažniausiai mes rodome į savo koją, pasakodami ir rodydami, kokio dydžio ar stiprumo buvo trauma. To daryti kategoriškai negalima. Rodydami ant savęs svetimą negalavimą, rizikuojate susilaukti nemalonumų.

Nežiūrėkite į sudužusį veidrodį

Pagal Feng shui namų mokymą, suskilę veidrodžiai skleidžia didžiulį neigiamos energetikos kiekį. Veidrodžiai aplamai turi savybę kaupti savyje emocijas ir jausmus, kuriuos išgyveno žmonės, žiūrėję į tą veidrodį.

Kai veidrodis dūžta ar skyla, visa susikaupusi energija pasklinda aplink

Nepatartina žiūrėti į veidrodžius ar kitus atspindinčius paviršius, kurie suskaido žmogaus atvaizdą į kelias dalis ar  tiesiog rodo nepilną vaizdą. Tai gali būti maži veidrodžiai, plytelės vonioje ar kiti atspindintys paviršiai. Jie suskaldo žmogaus energetiką, tuo pačiu prišaukdami ligas ir negandas.

Jei laikysitės šių paprastų Feng shui sėkmės paslapčių, pavyks išvengti negandų ir problemų, o vietoj negatyvios energijos gausite didžiulį teigiamos energijos užtaisą, kurio dėka  pritrauksite sėkmę ir gerbūvį!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *