Micelinis vanduo – kas tai ir kaip jį naudoti

Micelinis vanduo – kas tai ir kaip jį naudoti

Micelinis vanduo – ypač jautrios odos valymui skirta priemonė, įgyjanti vis didesnį populiarumą. Grožio industrijos specialistų nuomone, micelinio vandens unikalumas tas, kad jis tuo pat metu yra efektyvus ir tausojantis.

Micelinis vanduo – kas tai ir kaip jį naudotiDauguma moterų rytais darosi makiažą – po to visą dieną oda priversta būti po kosmetinių priemonių sluoksniu. Tai neigiamai veikia deguonies apykaitą odoje, poros užteršiamos kosmetikos dalelėmis ir dulkėmis. Todėl vakare būtina odą gerai nuvalyti iki pat giliausių sluoksnių. Šį darbą drąsiai galima patikėti nuostabiai priemoneimiceliniam vandeniui.

Micelinis vanduo – kas tai? Kam jis reikalingas?

Micelinis vanduo – ypač jautrios odos valymui skirta priemonė, įgyjanti vis didesnį populiarumą pirkėjų tarpe. Tiesą sakant, grožio industrijoje jis naudojamas jau daug metų. Sudėtyje esančių ingredientų dėka micelės turi daugiafunkcinį poveikį:

  • nukenksmina toksines medžiagas, esančias ant odos,
  • pašalina odos sudirgimus, paraudimus ir jau esančius uždegimus,
  • absorbuoja ir šalina riebalų perteklių,
  • drėkina odą.

Micelės pritraukia smulkiausias nešvarumų ir riebalų daleles, esančias odoje, kurios paskui lengvai nuvalomos vatos tamponėliu. Būtent dėl to nuvalius veidą miceliniu vandeniu, neįmanomas odos išsausėjimas ar perštėjimas.

Micelinį vandenį gamina daugelis kosmetinių preparatų kompanijų, o atrastas jis buvo Prancūzijoje, kaip itin švelni ir tausojanti priemonė kūdikių odelės valymui. Jį taip pat naudojo žmonės, turintys odos problemų – egzemų, psoriazę, nudegimų. Ši priemonė tapo puikia alternatyva ir tiems, kurie dėl odos ypatybių negalėjo veido prausti paprastu vandeniu.

Iš esmės, micelinis vanduo labiau tinka žmonėms, turintiems normalią ir sausą odą. Tačiau riebios odos savininkus taip pat žavi priemonė, kurios sudėtyje ištirpintos medžiagos, suteikiančios matinį efektą.

Micelinio vandens sudėtis

Micelės – aktyviosios šios priemonės medžiagos. Tai yra molekuliniai junginiai, kurie sukuria aktyvias paviršines substancijas. Micelinis vanduo – kas tai ir kaip jį naudoti

Micelinio vandens sudėtyje nėra alkoholio, muilo, parabenų, kvapo stipriklių, silikono. Vietoj jų gamintojai naudoja augalų ekstraktus, pavyzdžiui, gėlių, kurie pašalina odos sudirgimą. Sudėtyje taip pat yra mineraliniai komponentai – kaip cinkas, kuris mažina odos riebumą ir blizgesį. Dauguma gamintojų į sudėtį įtraukia gliceriną ir vitaminus.

Kaip naudoti micelinį vandenį?

Kaip jau įrodyta, micelinio vandens paskirtis – išlaisvinti odą nuo toksinų. Taigi, jį galima naudoti makiažo valymui, net vandeniui atsparaus tušo.

Paprastai micelinis vanduo naudojamas šitaip:

  • užlašinti nedidelį kiekį vandens ant vatos tamponėlio,
  • lengvais judesiais patrinti odą,
  • tokiu būdu nuvalyti viso veido odą, vokus, akis, lūpas.

Micelinio vandens molekulė viena puse prisitvirtina prie medvilnės (vatos tamponėlio), kuris yra puiki hidrofilinė medžiaga, o kita pusė gaudo ir sutraukia kosmetikos riebalus ir odos išskyras.

Micelinio vandens nereikia nuplauti!  Micelinis vanduo – kas tai ir kaip jį naudoti

Pastaba: micelinis vanduo ir tonikas – NE TAS PATS. Tai priemonės, turinčios visiškai skirtingą paskirtį. Tonikas nenuvalys makiažo, o micelinis vanduo neturi tokio poveikio odai, kaip tonikas, kuris yra kitų odos priežiūros priemonių – serumo ir kremo – efektyvesnio įsisavinimo laidininkas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *