Korėjietiška kosmetika su placenta

Pasirodžius Korėjos gamintojų kosmetikos priemonėms su placenta, daugelis baugiai gūžčiojo pečiais. Pamačius sudėtyje tokį komponentą, kaip placenta, produktas paprastai padedamas atgal į lentyną.

Kas ta placenta, kaip ji veikia odą, kodėl geriausiose priemonėse prieš senėjimą naudojama placenta?

Korėjietiška kosmetika su placentaTaigi, kas ta placenta, dar kitaip vadinama „vaiko vieta“? Tai labai svarbus ir absoliučiai unikalus organas, atsirandantis tik nėštumo metu. Placenta tarpusavyje suriša du organizmus – motinos ir vaisiaus, aprūpindama jį būtiniausiomis maistingomis medžiagomis.

Tokio organo, kaip placenta, tyrinėjimai prasidėjo daugiau kaip prieš šimtą metų – 1912 metais. Tada vienas Šveicarijos profesorius avių placentoje išskyrė aktyvias medžiagas, galinčias atstatyti ląsteles. Už šį atradimą jis buvo apdovanotas Nobelio premija.

Korėjos gamintojų produktuose su placenta naudojamos dvi placentos rūšys – gyvulinė ir augalinė. Pirmiausiai apie gyvulinės kilmės placentą – ji ne žmogiškosios kilmės. Taip kad nereikėtų bijoti tokios kilmės komponento – produktas sintetinamas laboratorijoje. Tai savotiškas biologinis kompleksas, sujungiantis savyje amino rūgštis, baltymus, makro ir mikro elementus, nukleinines rūgštis, mineralus ir įvairius fermentus. Taip pat kaip ir peptidas Syn-ake (duobagalvės angies nuodų analogas), taip ir gyvulinė placenta yra laboratorinės kilmės.Korėjietiška kosmetika su placenta

Tuo tarpu augalinė placenta yra natūralus produktas. Kyla natūralus klausimas – kaip augalai gali turėti placentą?

Pasirodo, kai kurių augalų rūšių kamieninės ląstelės efektyviai veikia odą. Pagal amino rūgščių kiekį augalinė placenta daug efektyvesnė negu gyvulinė, o ir dermatologiniai testai daug palankesni. Vienas minusas – produktai, kurių sudėtyje yra augalinė placenta, ženkliai brangesni.

Placentinės kosmetikos poveikis:

– Efektyviai atstato gyvybinę odos energiją, aktyvina ląstelių kvėpavimą ir greitina odos atsinaujinimą. 

– Išsaugo drėgmę ląstelėse, užkerta kelią šerpetojimams, išsausėjimui, sudirgimams. palaiko odos stangrumą ir lygumą. 

– Pasižymi stipriai išreikštu priešuždegiminiu poveikiu, pašalina odos streso požymius, paraudimus ir įtampą. 

– Mažina melanino gamybą odoje, todėl odos spalva tampa lygi ir šviesi, išnyksta pigmentinės dėmės ir strazdanos. 

– Lygina raukšles, pašalina kraujagyslines „žvaigždutes“, grąžina veidui sveiką ir ryškią spalvą. 

Placentinės kosmetikos naudojimas nesukelia alerginių reakcijų, šalutinių reiškinių ir pripratimo – oda jos neatstumia, priešingai, ji įsisavinama geriau negu kiti produktai.

Tyrinėjant placentinę kosmetiką, tampa aišku, kad šie produktai sukels tokį pat bumą kaip ir priemonės su sraigių sekretu. Nėra ko stebėtis – naudingos placentos savybės žinomos jau nuo seniausių laikų, o šiuolaikinės technologijos leidžia kurti unikalius produktus, kurie iš tiesų efektyviai sprendžia odos problemas, o ne maskuoja  jas. Korėjietiška kosmetika su placenta

Išvada:

Jei Jūsų oda prarado spalvą, gyvybingumą, atsirado pirmieji senėjimo požymiai, raukšlės – rekomenduojama naudoti kosmetiką su placenta! Šios priemonės taip pat tinka probleminei odai, esant aknei ar riebiajai seborėjai.

Naudojant kosmetiką su placenta, odoje sumažėja uždegiminės reakcijos, šalinamos pigmentinės dėmės ir nelygumai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *