Kamieninės augalų ląstelės kosmetikoje

Kamieninės augalų ląstelės kosmetikoje

Žmogaus organizme kamieninės ląstelės atlieka atsinaujinimo ir atstatymo funkcijas. Šias vertingas savybes šiuolaikiniai gamintojai pradėjo naudoti, kurdami kosmetines priemones – tai žymiai sustiprina produktų poveikį.  Daugelį dešimtmečių kosmetologijoje aktyviai naudojamos gyvulinės kilmės kamieninės ląstelės. Su augalinėmis kamieninėmis ląstelėmis vartotojai buvo supažindinti gana neseniai, todėl žino apie jas nedaug. Viena žinoma tikrai – tai proveržis kosmetologijoje. Kamieninės augalų ląstelės kosmetikoje pasižymi stipriu jauninančiu poveikiu, naudojant tokius kosmetinius produktus, sumažės raukšlės, pasikeis veido spalva, atsiras švytėjimas, skaistumas.

Kamieninių augalų ląstelių naudojimo kosmetikoje privalumai

Žmogaus organizme  yra individualios kamieninės ląstelės, esančios beveik visuose audiniuose, taip pat ir odoje. Organizmas jas naudoja regeneracijai ir atsinaujinimui. Žmogui senstant, šių ląstelių lieka vis mažiau, o likusios ląstelės „užmiega“. Žmogaus gyvenimo būdas ir supanti aplinka dažniausiai sąlygoja aktyvų odos senėjimą, taip iššaukiama viso organizmo stresinė reakcija. Bet kuri kamieninė ląstelė gamina keletą tūkstančių kitų ląstelių, taip pradėdama regeneracijos procesą.

 Augalų kamieninių ląstelių naudojimo efektyvumas

Specialistai tvirtina, kad augalų kamieninių ląstelių naudojimas kosmetikoje pagerina medžiagų apykaitą odos sluoksniuose, paraleliai išvalo odą nuo toksinų, kurie susidaro organizmo viekimo proceso metu. Esant odos pažeidimams, šios vietos atstatomos. Organizmo atsparumas stresui iš karto padidėja.

Kamieninės augalų ląstelės kosmetikojeĮvairių augalų kamieninių ląstelių ekstraktai skiriasi tarpusavyje, tačiau yra visiems bendrų savybių:

  • pašalina intoksikaciją,
  • užkerta kelią organizmo senėjimui,
  • aprūpina odą drėgme ir suteikia jai tvirtumo,
  • sudaro apsaugą nuo UV spindulių.

Visų šių savybių dėka oda tampa jaunesnė ir ištvermingesnė.

Augalų kamieninių ląstelių poveikio odai mechanizmas

Kamieninės ląstelės patenka į odą įvairių kremų ir losjonų pagalba. Tada jos aktyvina fibroblastų – specialių ląstelių iš pačių giliausių odos sluoksnių – gamybą. Taip prasideda atsinaujinimo procesas. Naujos ląstelės gamina baltymus, kurie yra statybinė medžiaga kolageninių ir elastininių skaidulų gamyboje. Šių elementų dėka oda įgauna stangrumo, lygumo, gaivumo.

Kosmetikos su kamieninėmis ląstelėmis naudojimo taisyklės

Šiuolaikinės kosmetikos gamybos procese daug dėmesio skiriama kamieninėms ląstelėms. Jų yra daugelio kremų, kurie pasižymi jauninančiu poveikiu, sudėtyje. Keletą kartų panaudojus tokias priemones, mimikos raukšlės dingsta be pėdsakų. Tokio kremo naudojimas turi būti sistemingas, geriausiai – ryte ir vakare. Priemones reikia naudoti ant švarios odos, kruopščiai įmasažuoti į odą ir leisti susigerti.

Kamieninių ląstelių naudojimas kosmetinių priemonių formulėse liudija apie aukštą produktų kokybę.Kamieninės augalų ląstelės kosmetikoje

Kosmetinių priemonių su augalų kamieninėmis ląstelėmis savybės

Specialistai išskyrė kosmetikos su kamieninėmis ląstelėmis naudojimo privalumus:

  • odos jauninimas vyksta stipraus fitoekstrakto poveikio dėka. Jis padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus, padidinti imunines ląstelių savybes, apsaugoti nuo UV spindulių. Rezultatas – akivaizdus raukšlių sumažėjimas.
  • odos spalvos pokyčiai, lygumo, gaivumo ir švytėjimo sugrąžinimas,
  • sukuriamas liftingo efektas, kuris padeda patempti odą,
  • odos dangalų atstatymas,
  • apsauga nuo saulės poveikio.

Šiuolaikiniai kosmetinių priemonių gamintojai stengiasi naudoti kuo naujesnes technologijas, siekdami sukurti ekskliuzyvinius produktus. Visa tai nukreipta į vieną tikslą – prailginti odos jaunystę!

 

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje: 2018. Išsaugoti šią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *