Kaip teisingai naudoti korėjietišką kosmetiką

Kasmet vis daugiau moterų ir merginų gali deramai įvertinti korėjietišką kosmetiką. Prieš keletą metų, kai Korėjos kosmetikos produktai tik atsirado Europos rinkoje, apie ją buvo labai mažai žioma. Apie Europos gamintojų prekinius ženklus girdime kasdien – per TV, kitas medijas, tuo tarpu Korėjos gamintojų produkcija lieka nežinoma.

Tad nenuostabu, kad tik nedaugelis žinojo, kaip tinkamai naudoti korėjietišką kosmetiką.

Šiuo metu mūsų rinkoje jau yra korėjietiškų kosmetikos gaminių, todėl pats laikas sužinoti, kaip tinkamai naudoti šią aukštos kokybės kosmetiką.

Korėjietiškos kosmetikos ypatumai

Korėjos gamintojų kosmetikos produktai tampa vis populiaresni. Tai galima paaiškinti išskirtinai efektyviu poveikiu odai.

Natūralūs ingredientai

Korėjiečiai – tai nacija, kuri pripažįsta tik natūralias medžiagas. Būtent Korėjoje iki mūsų dienų išlaikyta maisto ir savo išvaizdos puoselėjimo kultūra. Gamindami maistą, jie stengiasi naudoti tik natūralius produktus – daržoves, jūros gėrybes, – kad pratęstų jaunystę ir išlaikytų sveikatą. Visa samprata apie produktų natūralumą buvo sudėta į kosmetikos gaminius. Korėjietiškoje kosmetikoje yra optimalus mineralinių medžiagų ir vitaminų kiekis.

Korėjietiškos kosmetikos unikalumas

Korėjos gyventojai labia gerbia savo tradicijas. Ši savybė atsispindi kosmetinėse priemonėse, kurios sukurtos senovinių jaunystės ir grožio receptų pagrindu. Būtent šioje šalyje, kaip nė vienoje kitoje, išliko ilgaamžiškumo receptai, naudojami kosmetikoje.

Odos priežiūra naudojant dekoratyvinę kosmetiką

Dauguma Europos kosmetikos produktų gamintojų griežtai atskiria gydomąją ir dekoratyvinę kosmetiką. Todėl reikia atskirai pirkti priežiūros priemones ir dekoratyvinę kosmetiką. Pavyzdžiui, europietiška pudra skirta tik odos blizgumui panaikinti ir suteikti odai matinį atspalvį.

Tuo tarpu Korėjos kosmetologai netgi neįsivaizduoja, kad dekoratyvinė kosmetika gali neturėti gydomųjų savybių. Jų samprata – odos priežiūra ir puošyba yra tas pats. Korėjiečiai mano, kad neteisinga maskuoti odos trūkumus pirma jų neišgydžius.

Todėl visos kosmetinės priemonės, pagamintos Korėjoje, kartu su dekoratyviniu efektu pasižymi ir gydomuoju poveikiu. Į tokios kosmetikos sudėtį įeina įvairūs aliejai, esencijos, ekstraktai.

Įpakavimo estetika 

Korėjos gyventojai – žinomi estetai, todėl pateikdami kosmetinius gaminius jie ženkliai lenkia Europos gamintojus. Bet kuris flakonas, buteliukas, ar indukas papuoš kiekvienos šiuolaikinės moters vonios kambarį ar tualetinį staliuką. Puikiai įpakuota kosmetika visada patogu naudotis – dėl jos funkcionalumo.

Naujausios technologijos kosmetikos priemonių gamyboje

Korėjietiškų prekių kokybė jau seniai žinoma visame pasaulyje. Kosmetikos produktai irgi nėra išimtis.

Kosmetinių priemonių gamyboje naudojami naujausi pasiekimai chemijos, biologijos, selekcijos srityse. Visiems žinomas korėjiečių griežtumas, testuojant kosmetinius gaminius dėl hipoalergiškumo, todėl visi kosmetikos produktai, pagaminti Korėjoje, specialistų labai vertinami. Daugelis kosmetinių gaminių yra eksliuzyviniai.

Naudojimo efektyvumas

Specialistai garantuoja matomą rezultatą jau po pirmo korėjietiškos kosmetikos panaudojimo. Atsiliepimai visada būna tik teigiami – žinoma, reikia išsirinkti tinkamiausius produktus.

Pasiekiamumas ir naudojimo malonumas

Korėjos gamintojai savo produkciją reklamuoja minimaliai, todėl pagal kainą ji yra pasiekiama visokias pajamas turinčiam vartotojui. Protinga kainodara lemia korėjietiškos kosmetikos populiarumo augimą, kadangi savo kokybe ji lenkia europietiškąją.

Visi kosmetikos gaminiai pasižymi maloniu kvapu, dideliu asortimentu, gražiu įpakavimu – todėl naudoti korėjietišką kosmetiką yra nepaprastai malonu.

Teisingo korėjietiškos kosmetikos naudojimo etapai

Korėjietiškos kosmetikos efektyvumas ženkliai padidėja, jei laikomasi specialistų rekomendacijų ir kosmetikos produktai naudojami šiais etapais:

 

  • Rytinė priežiūra – tai veido prausimas putomis, pasta ar specialiu kremu-muilu. Sekantis žingsnis po valymo – tonikas arba losjonas. Tai normalizuoja vandens balansą ir suminkština odą. SVARBU! Moteris turi apie tris sekundes odos sudrėkinimui po prausimo, vėliau bus jau sunkiau atstatyti odos drėgmės balansą – o tai iššaukia priešlaikinį senėjimą.

Po drėkinimo naudojama esencija arba serumas – tai specialios atstatančios priemonės odos ląstelėms.

Po atstatančios priemonės naudojamas dieninis kremas pagal odos tipą. Išeinant iš namų, rekomenduojama           pasitepti apsaugine priemone nuo saulės. Tik po to ateina eilė makiažui.

  • Dienos metu pakanka veidą lengvai nuvalyti valančia servetėle ar nupurkšti kosmetiniu vandeniu – tai atgaivina odą.
  • Vakarinė priežiūra užima tiek pat laiko, kiek ir rytinė. Pirmiausia specialių priemonių pagalba nuvalomas makiažas, tada nuprausiamas veidas. Naudojamas tonikas, po to serumas ir veido kremas pagal odos tipą. Korėjietės labia mėgsta vietoj naktinio kremo naudoti naktines veido kaukes, kurios užtepamos iš vakaro ir nuplaunamos tik ryte.

Būtent tokia seka reiktų naudoti kosmetines priemones, kad jos veiktų kuo efektyviau ir duotų pageidaujamą rezultatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *