Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus:

Atsakymas: užsakymai interneto parduotuvėje priimami 0-24 val. (visą parą), visomis savaitės dienomis.

Atsakymas: prekės importuojamos tiesiogiai iš gamintojų dideliais kiekiais, todėl yra galimybė pasiūlyti patrauklias kainas. Galvojame ne tik apie savo įmonės pelną, bet stengiamės, kad kokybiškos prekės taptų pasiekiamos ir įperkamos visoms pirkėjų grupėms.

Atsakymas: taip, visos koresana.com parduodamos prekės yra originalios. Mes bendradarbiaujame tik su patikimais gamintojais, galinčiais patvirtinti prekių kokybę bei prisiimti už tai atsakomybę. Visos koresana.com parduodamos prekės turi gamintojų atitikties sertifikatus ir yra notifikuotos pagal ES reikalavimus.

Atsakymas: kadangi nenaudojame komercinių triukų, tokių kaip - "praneškite mums, kur randate tokią pat prekę pigiau ir mes Jums pasiūlysime dar pigiau", o konkuruojame garbingai, - t.y. siūlome kokybiškas prekes, pateikiame maksimalią informaciją apie jas, siunčiame per trumpiausią laikotarpį, nesinaudojame tarpininkų paslaugomis, neapgaudinėjame pirkėjų ir nustatome protingą prekių kainą, - nesiderame dėl kainos.

Atsakymas: taikome išankstinio apmokėjimo už prekes sąlygas.

Atsakymas: taip, visų prekių kainos mūsų parduotuvėje nurodytos su PVM.

Atsakymas: atsakome tik už savo svetainėje talpinamų prekių aprašymus. Neatsakome už galimai neteisingus, netikslius arba klaidinančius panašių prekių aprašymus kituose tinklalapiuose.

Atsakymas: internetu įsigytos prekės yra siunčiamos naudojantis kurjerio paslaugomis ar per paštomatą.

Atsakymas: negalima. www.koresana.com parduotuvėje prekes galima užsisakyti tik internetu.

Atsakymas: atsiskaityti už prekes galite per Jūsų pasirinkto banko elektroninės bankininkystės sistemą (Swedbank, SEB, DnB, Nordea, Danske, Citadele, Šiaulių, Medicinos bankų, Lietuvos kredito unijos), elektroniniais pinigais WebMoney, SMS žinute, Lietuvos pašto ir PayPost skyriuose, Maxima kasose, Lietuvos spaudos ir RKiosk kioskuose, Perlo terminaluose ir pavedimu banko skyriuose grynaisiais. Taip pat PayPal mokėjimo sistema.

Atsakymas: ne, pirkiniai siunčiami tik gavus apmokėjimą.

Atsakymas: gavus Jūsų užsakymą, Jūsų nurodytu el. pašto adresu nusiunčiamas el. laiškas, patvirtinantis užsakymo gavimą. Jeigu gavote užsakymo gavimą patvirtinantį laišką, galite būti tikri, kad užsakymas yra vykdomas. Nė vienas užsakymas nėra praleidžiamas ar pamirštamas.

Atsakymas: pirkinį siunčiame LP Express kurjeriu arba galima siuntą atsiimti pasirinktoje LP Express terminalo dėžutėje.

Atsakymas: taip, siunčiame. Į užsienį siuntimas kainuoja 8 Eur, nepriklausomai nuo užsakymo sumos.

Atsakymas: užsakytą prekę gausite maždaug per 1 - 2 darbo dienas po to, kai gausite patvirtinimą el.paštu apie apmokėjimo gavimą.

Atsakymas: apie apmokėjimo gavimą Jums el.paštu išsiunčiamas patvirtinimas.

Atsakymas: taip, sąskaita faktūra išrašoma kiekvieno pirkimo metu.

Atsakymas: jokie papildomi mokesčiai prie prekės kainos nebus priskaičiuojami.

Atsakymas: iškilus klausimams, rašykite el.paštu arba skambinkite telefonu, nurodytu kontaktuose.

Pažymėti laukeliai * yra privalomi