BB, CC, DD, EE – naujos kartos kremas

BB CC DD EE - naujos kartos kremas

Turbūt visi esame girdėję apie šiuos „abėcėlinius“ kremus: BB, CC, DD, EE.

Šie kremai išpopuliarėjo Pietų Korėjoje, paskui tarsi banga užliejo ir likusį pasaulį.

Ką gi šios raidės reiškia?

BB kremas

Nežiūrint į tai, kad šiuos kremus išpopuliarino Azijos rinka, produktas buvo sukurtas Vokietijoje – 1960 m. jį sukūrė gydytoja dermatologė Christine Schrammek. Pradžioje tepalas buvo naudojamas kaip balzamas po operacijų. Reikėjo ištisų dešimtmečių, kol naujovė tapo prieinama masinei auditorijai.

BB kremo pavadinimas šifruojamas kaip „beauty balm“ arba „blemish balm“, tai yra – grožio balzamas arba maskuojantis balzamas.BB-kremas

BB kremai turi gerą dengiamąją tekstūrą ir tinka naudoti bet kuriuo metų laiku, net ir šaltuoju. Jie išlygina odą, savo sudėtyje turi jauninančių elementų, drėkina, apsaugo nuo kenksmingų saulės spindulių, turi šviesą atspindinčių komponentų, suteikiančių odai spinduliuojantį toną.

Derėtų pažymėti, kad BB kremas pasižymi ne tik tonuojančiomis ir drėkinančiomis savybėmis, jo sudėtyje yra galingas filtras nuo saulės, o taip pat komponentai, stabdantys senėjimo procesus (antioksidantai ir kitos maitinančios medžiagos, būdingos veido serumų sudėčiai).

BB kremą galima naudoti kaip SPF kremą vietoj apsauginio kremo nuo saulės ar kaip makiažo bazės pagrindą.

BB kremas turi mažiausią poveikį odai, todėl jie idealiai tinka jaunoms merginoms, kurių odos priežiūrai nereikia didelio kosmetikos kiekio ant veido.

CC kremas

Kai atsirado šio pavadinimo kremai, pradžioje jie buvo priskirti tokiems pat daugiafunkciniams, kaip jų pirmtakai BB kremai.

Tačiau CC kremai nėra priemonė „viskas viename“. Jų užduotis daug siauresnė – tai veido atspalvio korekcija (CC šifruojama kaip „Color correcting cream“ arba „Color control cream“). Jų sudėtyje – vitaminų C ir E kompleksas. Šios priemonės tikslas – probleminė oda, veido paraudimas ar pageltimas.

Todėl CC kremų tekstūra gerokai skiriasi nuo BB kremų. CC kremai lengvesni, mažiau dengiantys, juos paprasčiau naudoti.

CC kremas taip pat turi galingą SPF filtrą.

CC kremų sudėtyje – spalvą sklaidančios dalelės, šios priemonės „pašviečia“ odą, tačiau jose nėra tirštų dengiamųjų pigmentų.

Jei oda linkusi į aknę, papilkėjusį atspalvį, yra pigmentinių dėmių ar pastovių paraudimų, – CC kremas pati tinkamiausia priemonė. Jį galima naudoti vietoj tonalinės priemonės.CC-kremas

DD kremai

Dar vienu žingsniu abėcėlinių kremų vystymosi istorijoje tapo DD formulės sukūrimas. Joje yra abiejų – BB ir CC – kremų privalumai ir galia. Tačiau pagrindinė DD kremo paskirtis – kova su senėjimu.

DD kremo pavadinimas šifruojamas kaip „daily defense“ arba „dynamic do- all“ („kasdienė apsauga“ arba „viskas viename“).

DD kremų paskirtis – apsaugoti odą nuo priešlaikinio senėjimo ir kenksmingo aplinkos poveikio, mažinti mimikos raukšles ir lyginti esamas. Jie taip pat išlygina veido odos atspalvį ir apsaugo jautriausias zonas.

Tikėtina, kad odos būklės pagerėjimas bus pastebimas ilgesnį laiką naudojant DD kremą, tad reikėtų jį įtraukti į kasdienių odos priežiūros priemonių sąrašą.

DD kremą reikėtų rinktis, jei reikalingas kokybiškas odos drėkinimas ir galinga apsauga nuo raukšlių.

EE kremai

Šių raidžių kombinacija vertinama prieštaringai. Yra trys šių kremų pavadinimo variantai.

Pirmas variantas – EE kremas, kuris šifruojamas kaip „extra exfoliating“ (super eksfoliacija, t.y. lupimasis sluoksniais, pilingas, gilus išvalymas). Kitaip tariant, šio kremo paskirtis – pašalinti suragėjusias ir apmirusias ląsteles nuo odos paviršiaus.

Iš esmės, tokio tipo priemonę reiktų priskirti ne prie tonalinių, skirtų makiažui, o prie veido priežiūros priemonių.

Giluminis pilingas būtinas, norint pašalinti suragėjusias odos ląsteles. Kai jos apmiršta, tampa kietos ir keičia spalvą – iš natūralios į nebūdingą sveikai odai pilką. Todėl veidas atrodo pavargęs.

Tokio tipo EE kremas išvalo odą iki giliausių sluoksnių, pašalina nešvarumus ir įsipykusius juodus taškelius. Jis mažina pigmentines dėmes.

EE kremą verta įsigyti tiems, kas turi grubią odą, papilkėjusią ar pageltusią veido odą, o taip pat merginoms, kurių odoje yra daug juodų taškelių.odoje yra daug juodų taškelių.CC-kremai

Antrasis EE kremas – Enlighten Even Effect Skintone (šifruojamas kaip „šviesinantis korektorius, sukuriantis tolygią veido spalvą).

Šį kremą sukūrė kosmetikos pramonės gigantas Estee Lauder. Pagrindinė priemonės paskirtis – padaryti veido spalvą tolygią, nežymiai ją pašviesinant. Šviesūs tonai geriausiai paslepia kai kuriuos defektus, tad ši priemonė suteiks veidui idealų atspalvį.

Šviesinančio efekto EE kremas tinka tiems, kas daug laiko praleidžia saulėkaitoje ir turi daug pigmentinių dėmių.

Trečias EE kremas – Energy Enhancer. Jis šifruojamas kaip „energijos suteikimas, tikra jaunystės energija odai“.

Toks EE kremas skirtas pakelti odos tonusą ir suteikti jai stangrumo.  Šie kremai rekomenduojami žmonėms, turintiems vystančią, suglebusią odą.

Kolagenas – statybinė odos medžiaga

Kolagenas - statybinė odos medžiaga

Veido odai kolagenas būtinas, siekiant išlaikyti dermos stangrumą ir elastingumą. Šį baltyminį kompleksą, kuris yra rišantis jungiamųjų audinių pagrindas, gamina žmogaus organizmas.

Išvertus iš graikų kalbos, šio baltymo pavadinimas skamba kaip „surišantys klijai“. Statybinė medžiaga, būtina ląstelinėms struktūroms. Kolagenas - statybinė odos medžiaga

Kolagenas – tai baltymas, atsakingas už stangrumą. Būtent jis padeda epidermio ląstelėms grįžti į ankstesnę būklę. Turbūt esame pastebėję, kad atsikėlus iš miego, lieka raukšlelės. Būtent „baltymas – spyruoklė“ grąžina viską į ankstesnę būklę. Pagrindinis jo tikslas – neleisti ląstelėms išsiskirstyti.

Laikui bėgant, organizmas kolageno gamina vis mažiau ir mažiau, todėl būtina papildyti jo atsargas išoriškai – jei norime ilgiau išlikti jauni.

Po 25 metų tampa pastebimi amžiaus pokyčiai – oda praranda stangrumą, atsiranda pirmosios raukšlės, veido kontūras palaipsniui darosi apvalesnis.

Kolagenas vadinamas jaunystės baltymu dėl jo unikalaus poveikio odai:

 • apsaugo nuo cheminių aplinkos veiksnių,
 • atstato ląsteles iš vidaus ir iš išorės,
 • pritraukia drėgmę ir ją sulaiko,
 • sustiprina tarpląstelinius saitus – tai stangrina odą,
 • užkerta kelią darinių ir melanomų formavimuisi.

Patekęs į epidermio vidų, jaunystės baltymas suskyla į amino rūgštis, kurios aktyvina natūralaus kolageno gamybos mechanizmą.

Kolagenas būna trijų rūšių – augalinis, jūrinis ir gyvulinis

Augalinis kolagenas – iš tiesų, tai ne kolagenas, o baltymai, gauti iš hidrolizuotų kviečių. Tačiau kolagenui artimi fragmentai kviečių baltymuose gali maitinti odą, suteikti jai stangrumo. Kosmetinės priemonės su šiuo „kolagenu“ turi tik maitinantį poveikį.

Jūrinis kolagenas – tai „žuvinis“ kolagenas (gaunamas iš brangių jūrinių žuvų odos, dažniausiai plačiakakčio), savo sudėtimi panašus į tą, kurį gamina žmogaus organizmas, jis pasižymi geru įsisavinimu. Prie jo nepriprantama, jis skatina natūralias odos funkcijas. Tačiau efektyvus jūrinis kolagenas būna tik ypatingomis sąlygomis. Priemonėse su jūriniu kolagenu neturi būti nė lašo rūgščios substancijos, jos negali būti gaminamos aukštoje temperatūroje – kad nepakistų baltymo struktūra. Priemonės, kurių sudėtyje yra jūrinio kolageno, būtinai turi būti su specialiu steriliu dozatoriumi.

Gyvulinis kolagenas

Jis paprastai gaminamas iš viršutinio stambių raguočių odos sluoksnio. Jei gamybos procesas yra taisyklingas, kolagene lieka naudingos medžiagos, galinčios patekti į ląsteles (polisacharidai, hialurono rūgštis, poliglikanai).
Gyvulinio kolageno molekulės yra stambesnės negu ta medžiaga, kurią išskiria žmogaus organizmas, todėl veido kremuose ir kaukėse esančio gyvulinio kolageno mūsų organizmas beveik neįsisavina. Tas pats vyksta ir su daugeliu maisto papildų, kurių sudėtyje yra gyvulinio kolageno.

Ilgą laiką Vakarų grožio industrija negalėjo rasti sprendimo, kaip palengvinti gyvulinio kolageno įsisavinimą žmogaus organizme. Technologija buvo atrasta Rytuose, kur daugiau negu pusė gyventojų reguliariai vartoja maisto papildus su kolagenu. Reikia pripažinti, kad Rytų moterys, ypač japonės, iki senyvo amžiaus išsaugo pritrenkiančiai jaunatvišką odą ir nuostabią veido spalvą. Sudėtingų gyvulinio kolageno molekulių išskaidymo dėka maisto papildai su gyvuliniu – kiaulių – kolagenu šiandien tapo daug efektyvesni.

Negana to, į maisto papildų kompleksus gamintojai Rytuose deda būtinas mūsų odai aminorūgštis ir vitaminus, tai dar labiau sustiprina gyvulinio kolageno įsisavinimą. Amino kolagenas jaunina mus iš vidaus, suteikia žvilgesio plaukams, stiprumo dantims, atsparumo sąnariams.

Rytų kosmetologijos specialistai kartu su mokslininkais pradėjo gaminti ir kosmetikos priemones su gyvuliniu, dažniausiai kiaulių ar veršelių kolagenu. Aukštų technologijų dėka išskaidytos gyvulinio kolageno molekulės tapo gerai įsisavinamos, todėl priemonės su gyvuliniu kolagenu, pagamintos Rytuose, pasižymi ypač dideliu efektyvumu.

Savo laiku gyvulinio kolageno naudojimo pavojus buvo surištas su galimybe užsikrėsti įvairiais susirgimais nuo gyvulių, iš kurių odų gaunama ši medžiaga. Tačiau šiuolaikiški modernūs metodai leidžia naudoti tik išvalytą ir praturtintą maistingomis medžiagomis kolageną.

Pietų Korėjos gamintojas Graymelin nustebino rinką, pateikdamas unikalų produktą – gryną natūralų kosmetinį gyvulinį kolageną, gaunamą iš kiaulių. Šis kolagenas gaunamas iš viršutinio jaunų paršelių odos sluoksnioNatūralus KOLAGENAS veidui Graymelin

Kolagenas efektyviai suteikia odai stangrumo, neleidžia jai deformuotis.  Kolageno pluoštas palaiko odos standumą iš vidaus, suteikia odai lygumo ir gaivumo, būtent todėl kolagenas toks svarbus mūsų odai. Natūralus gyvulinis kolagenas turi savybę sugerti ir sulaikyti drėgmę tarpiniuose odos sluoksniuose, todėl oda pastoviai aprūpinama drėgme. Tai yra pagrindinis faktorius, neleidžiantis formuotis raukšlėms.

 

Grožis ir gera savijauta kiekvieną savaitės dieną

Grožis ir gera savijauta kiekvieną savaitės dieną

Šiuolaikinė moteris turi daugybę pareigų ir rūpesčių – suspėti darbe, pabūti su vaikais, skirti dėmesio vyrui. O kur dar namų ruoša – valgio gaminimas, tvarkymasis ir visi kiti darbai, suryjantys begalę laiko. Tokiame sukūryje visiškai nebelieka laiko sau. Neteisinga, nes gerai jaustis ir gražiai atrodyti moteris turi visada! Svarbu nepamiršti, kad plaukų, veido ir kūno priežiūra turi būti reguliari, tik tada galima tikėtis pageidaujamų rezultatų.

Jei grožio procedūras paskirstysime savaitės dienomis, jos neužims daug laiko, o rezultatas bus pritrenkiantis!

Palaikyti gerą savijautą ir pasistengti dėl grožio visų pirma būtina dėl savęs pačios – juk smagu veidrodyje matyti efektingą savo atvaizdą. Be to, mokslininkai įrodė, kad savo patrauklumo suvokimas yra puikus postūmis aktyviai veiklai, jis suteikia jėgų ir pasitikėjimo. O tada viskas sekasi daug geriau.

Gerai besijaučianti ir graži moteris džiugina visus  – tiek savo šeimos narius, tiek aplinkinius. Todėl verta skirti kasdien mažiausiai pusvalandį tik sau.

Grožis ir gera savijauta kiekvieną savaitės dieną

Priežiūra ir pagrindinės procedūros

Priežiūros sritis galima suskirstyti į keturias kategorijas:

 • veidas ir kaklas,
 • kūnas,
 • rankos ir nagai,
 • plaukai.

Kokių procedūrų šioms sritims reikia? Veido ir kaklo priežiūra – tai, žinoma, kaukės (maitinančios, drėkinančios, valomosios) ir pilingas, plaukams – kaukės ir aliejai, kūnui – pilingas, maitinimas ir drėkinimas, rankoms – nagų stiprinimas ir rankų odos drėkinimas.

Kiekvieną savaitės dieną reikia susiplanuoti vieną ar kitą priežiūros procedūrą, tada grožio palaikymui užteks pusvalandžio – valandos per dieną. Norint greičiau priprasti prie tokios tvarkos, verta pabandyti procedūras atlikti tuo pačiu metu.

PIRMADIENIS

Šią dieną drąsiai galima paskirti valomosioms procedūroms, t.y. veido ir kaklo pilingas, valomosios kaukės. Ne paslaptis, kad negyvos odos ląstelės stabdo ląstelių atsinaujinimą, todėl kiekvienos moters kosmetikos rinkinyje pilingas yra būtinas. Veido pilingą reikia rinktis labai atidžiai ir nenaudoti agresyvių priemonių – pilingai turi valyti odą kaip galima švelniau, nebraižydami ir nesuerzindami.

Pilingas tepamas ant švarios odos lengvais masažiniais judesiais (geriausiai tai daryti vakare, nuprausus veidą). Nuplovus pilingą, reikėtų iš karto užtepti ar uždėti valomąją kaukę, laikantis instrukcijoje nurodyto laiko. Po procedūros veidas ir kaklas nuvalomas toniku, patepamas maitinančiu kremu.

Kai valomosios procedūros baigtos, antakius ir blakstienas galima patepti stiprinančia priemone. Dieną užbaigti rekomenduojama kontrastiniu dušu ir atlikti trumpą kojų masažą – tai puikus būdas pašalinti susikaupusią įtampą.

ANTRADIENIS

Puiki diena kūno odos valymui ir maitinimui!

Norint greitai pašalinti negyvas ląsteles nuo odos paviršiaus, pilingo pagalba reiktų švelniai masažuoti visą kūną. Kai eksfoliacija bus baigta, kūną iš karto ištepti aliejumi. Jei yra laiko, galima atlikti įvyniojimus.

Prieš einant miegoti, rekomenduojama pagulėti atpalaiduojančioje vonioje! Grožis ir gera savijauta kiekvieną savaitės dieną

TREČIADIENIS

Pats laikas drėkinančiai veido ir kaklo kaukei!

Ji bus ypač veiksminga, jei prieš tai kruopščiai išvalysime poras – hidrofilinio aliejaus ar tam skirtos kaukės pagalba.

Tuo pačiu pats laikas skirti dėmesį rankoms – užsidėti rankų kaukę, ją nuėmus nagus patepti maitinančiu aliejumi, o rankas – kremu.

KETVIRTADIENIS

Šią dieną reiktų paskirti epiliacijai (jei darote tai namuose), o kūną ištepti anticeliulitiniu ar stangrinančiu kremu. Jei lieka laiko, galima vėl patepti antakius ir blakstienas stiprinančia priemone.

Vakare būtų puiku pagulėti vonioje su jūros druska.

Grožis ir gera savijauta kiekvieną savaitės dienąPENKTADIENIS

Šią dieną reiktų skirti dėmesį plaukams – palepinti juos kauke ar patepti aliejumi. Galvos odos masažas bus puiki grožio procedūra namuose.

Dar viena puiki idėja – atlikti veido masažą ir uždėti ant veido gaivinančią kaukę. Geras veido masažas padeda ne tik greitai ir efektyviai pašalinti nuovargio pėdsakus, bet ir suaktyvina kraujotaką, atgaivina veido odą, išlygina smulkias raukšleles.

Puikus darbingos savaitės užbaigimas – dvidešimties minučių trukmės vonia su vaistingomis žolelėmis.

ŠEŠTADIENIS

Dieną galima pradėti aktyvia mankšta ar pasivaikščiojimu. Taip pat rekomenduojama veido mankšta ir gaivinantis vėsus dušas. Veido mankšta – tai puikus būdas išlaikyti odos tonusą. Ypač naudinga padirbėti skruostų ir pagurklio zonose – pratimų yra įvairiausių. Visi šie judesiai pagerina limfotaką, stangrina odą.

Vakare gerai būtų pasivaikščioti, o grįžus pėdas palepinti muilo – sodos vonelėje. Pėdų kaukė – puiki atgaiva pėdoms.

SEKMADIENIS

Mankšta krūtinei, kūno masažas ir stangrinanti kaukė veidui – taip atrodo sekmadieninis grožio planas. O dar būtina kaip reikiant pailsėti – tiesiog pabūti nieko neveikiant. Tai irgi labai naudinga!

Grožis ir gera savijauta kiekvieną savaitės dieną

Palaipsniui kasdieniniai grožio ritualai taps įpročiu, ir nebereikės kaskart galvoti, kaip rasti laiko sau.                     Prižiūrėkite save su meile ir žavėkite aplinkinius!

Veido kaukės – skubi pagalba odai

Veido kaukės - skubi pagalba odai

Veido kaukės – tai greito reagavimo į veido odos sausumą, drėgmės netekimą, papilkėjimą priemonės. Jos taip pat akimirksniu sumažins raukšles, paslėps nuovargio pėdsakus.

Tradicija naudoti medžiagines veido kaukes atsirado Japonijos SPA salonuose prieš 30 metų. Ši grožio paslauga ilgą laiką buvo laikoma elitine ir prieinama tik pasiturintiems. 2004 m. šis grožio produktas atsirado Korėjos rinkoje ir greitai tapo kasdiene veido odos priežiūros dalimi. Išpopuliarėjus K-beauty (Korėjietiškas grožis) industrijai, medžiaginių kaukių mada pasklido po visą pasaulį.

Tai visiškai suprantama, nes ši originali ir efektyvi priemonė per keletą minučių pakeičia odą taip, lyg būtume ką tik apsilankę prabangiose grožio procedūrose.

Veido kaukės - skubi pagalba odaiVeido kaukių poveikis:

 • lygina,
 • ramina,
 • gaivina,
 • suteikia švytėjimo,
 • gerina odos tekstūrą.

Tradiciškai medžiaginė kaukė gaminama iš popieriaus ar audinio, prisotinto geliu ar serumu. Tampriai priglusdama prie veido ir atkartodama jo kontūrus, kaukė veikia kaip grožio kompresas, pripildantis odą didele koncentracija naudingų komponentų.

Medžiaginių veido kaukių paskirtis – giluminis drėkinimas. Paprastai baziniu ingredientu būna hialurono rūgštis (ar kitas hidrofiksatorius), kadangi pirminė kaukės paskirtis – intensyvus drėkinimas. Veido kaukių sudėtis gali būti tiek ganėtinai paprasta, tiek ir daugiakomponentė.

Aktyvūs komponentai veido kaukių sudėtyje: Veido kaukės - skubi pagalba odai

 • augaliniai ekstraktai,
 • vitaminai ir antioksidantai,
 • probiotikai,
 • augaliniai ir eteriniai aliejai,
 • rūgštys,
 • mikroelementai,
 • polisacharidai,
 • kolagenas,
 • jūros dumblių ekstraktai,
 • peptidai.

Veido kaukės skiriasi ne tik esencijos, kuria jos prisotintos, sudėtimi, bet ir medžiaga, iš kurios jos pagamintos. Tai gali būti:

 • natūrali celiuliozė – tankus ir patogus naudoti audinys, kuris garantuoja tamprų ir tuo pačiu komfortišką prigludimą;
 • bioceliuliozė – plona natūrali medžiaga, pagaminta pagal pažangiausias technologijas, galinti sugerti ir išlaikyti didelį kiekį aktyvių ingredientų. Ji priglunda prie veido tarsi antroji oda ir neleidžia pasišalinti drėgmei;
 • hidrogelis – plona gelinė substancija prilima prie odos ir suteikia okliuzinį efektą, padidinantį formulės veiksmingumą.

Veido kaukės - skubi pagalba odai

Kodėl veido kaukės tokios svarbios?

Medžiaginės veido kaukės, palyginus su kremais ir esencijomis, savo sudėtyje turi padidintą aktyvių medžiagų – tų, kurios suteikia greitą ir tikslinį efektą – kiekį.

Kai kurios medžiaginės veido kaukės savyje gali turėti savaitinę kremo ar esencijos „dozę“.

 • Pavyzdžiui, jei probleminei odai skirta esencija veikia į ateitį, kasdien sumažindama suragėjusį odos sluoksnį ir normalizuodama sebumo išsiskyrimą, tai valanti kaukė išvalo poras per vieną seansą. Kompleksiškai naudojant, šios priemonės daug geriau išspręs odos problemas.
 • Arba, drėkinančios kaukės: jos per 10 minučių atgaivina odą ir pripildo ją drėgme. Tai ypač aktualu po skrydžių, esant nuovargiui ar prieš svarbų renginį..
 • Veido kaukės, suteikiančios odai švytėjimo, savo sudėtyje turi daugiau didelės koncentracijos rūgščių negu tonikai ar serumai – tai padeda greitai atstatyti švytinčią veido spalvą.
 • Medžiaginės kaukės sprendžia įvairias veido problemas. Pagrindinis jų privalumas – jas patogu nešiotis, galima naudoti tiek namie, tiek darbe ar išvykoje, lėktuve ar traukinyje. Veido kaukės - skubi pagalba odai
 • Naktinės veido kaukės – tai naujo formato kaukės, sukurtos Azijoje, kur veido oda prižiūrima non-stop. Ir tai galima paaiškinti – naktį oda atsistatinėja ir geriau įsisavina naudingas medžiagas.

Apibendrinant, galima pasakyti, kad veido kaukės svarbios tiek reguliaroje veido odos priežiūroje, tiek kaip SOS priemonė, kai rezultatas reikalingas nedelsiant.

Veido odos priežiūra žiemą

Veido odos priežiūra žiemą

Daugelis galvoja, kad veido odos priežiūra žiemą nelabai skiriasi nuo priežiūros vasarą. Tai – netiesa. Žiemą oda tampa sausenė – tai sąlygoja ir šaltas vėjas lauke, ir sausesnis oras patalpose.

Dėl šių priežasčių oda pradeda šerpetoti, sugrumba, padidėja raukšlių kiekis. Todėl odos drėkinimu ir maitinimu reiktų pasirūpinti iš anksto. Lengvus kremus pakeisti labiau koncentruotais, procedūras grožio salone – į tas, kurias galima atlikti namie, o masažą ledo kubeliu – į kontrastinį prausimąsi.

Žiemą odą veikia net keli faktoriai, kuriuos reiktų neutralizuoti arba bent jau sumažinti jų poveikį.Veido odos priežiūra žiemą

Žiemą odą neigiamai veikia:

Šaltis ir vėjas. Jie traumuoja odą, išsausina ją. O jei dar į veidą aštriomis adatėlėmis lekia sniegas – tuomet namuose būtina atlikti kokią nors atstatančią procedūrą, pavyzdžiui, užsidėti maitinančią kaukę. Reiktų nepamiršti 30-40 min. prieš einant į lauką pasitepti kremu, kuris taps apsauginiu odos barjeru.

Sausas oras patalpose. Veido odos priežiūroje žiemą svarbų vaidmenį vaidina drėkinimas, tačiau vien kosmetinių priemonių nepakaks. Radiatoriai ir šildytuvai išsausina orą, tai sąlygoja raukšlių atsiradimą ir viršutinių kvėpavimo takų uždegimus. Ideali išeitis – patalpų drėkintuvas. Tačiau pakanka ir kelių indų su vandeniu, pastatytų patalpoje.

Temperatūrų skirtumas. Jo poveikį galima sumažinti, jei atėjus iš lauko iš karto neisime prie šilumos šaltinio.

Vitamino D trūkumas. Išblyškusi ir sausa oda – tai saulės trūkumo rezultatas. Žiemą nereikėtų naudoti apsauginių kremų nuo saulės – tai pasiteisina tik kalnų slidinėjimo kurortuose.

Maistingų medžiagų trūkumas. Kraujagyslės, veikiamos šalčio, susitraukia, todėl oda negauna pakankamo maitinimo, kad išliktų graži ir sveika. Veido odos priežiūra žiemą turėtų kompensuoti šį trūkumą.

Valymas, drėkinimas, maitinimas ir apsauga – štai pagrindiniai veido odos priežiūros etapai žiemą. 

Kosmetinės priemonės puikiai apsaugo ir palaiko sveiką odos būklę žiemą, tik reikia tinkamai jas pasirinkti. Lengvus drėkinančius kremus geriau palikti pavasariui, netgi tiems, kieno oda riebi, žiemą reiktų naudoti riebesnės tekstūros kremus. Labai svarbu žiemą teisingai valyti odą – tai turi būti atliekama kruopščiai ir švelniai – juk ir taip odai gresia traumos. Pūgos ir stiprūs vėjai, šaltis ir ryški saulė – tai nedraugiški odai faktoriai. Papildomą maitinimą odai suteiks veido kaukės, bet geriau jas naudoti namie, o ne grožio salone. Po kaukės panaudojimo rekomenduojama 4-5 valandas neiti į lauką. Todėl geriausia jas užsidėti namie, 2-3 val. iki einant miegoti.

Drėkinimas dieną – matinimas naktį Veido odos priežiūra žiemą

Rytas turėtų prasidėti kokybišku veido valymu, net jei iš vakaro buvo atliktas visas veido odos procedūrų kompleksas. Nusiprausus valymą reiktų užbaigti vitamininiu losjonu ar toniku. Nereikėtų naudoti priemonės, kurios sudėtyje yra alkoholio – jis išsausins odą, o žiemą to visai nereikia. Tada patepti veidą kremu, kuris bus makiažo pagrindas.

Vakare, pašalinus makiažą, reiktų nuprausti veidą putomis, nuvalyti toniku ir gerai būtų uždėti kaukę.

Veido odos priežiūra žiemą skirtinga kiekvienai amžiaus grupei:

Jaunai odai aktualus kruopštus valymas, aknės profilaktika, kokybiškas drėkinimas ir apsauga. Bet kadangi paauglių oda pati greitai regeneruojasi – visos priemonės turėtų būti pakankamai lengvos, kad neužkimštų porų. Priežiūra turi būti visavertė, bet nereikėtų persistengti. Veido pilingą galima naudoti 1-2 kartus per savaitę, tačiau reiktų stebėti, ar nėra sudirgimo. Prausti veidą, naudojant švelnią priemonę, reiktų dukart per dieną – ryte ir vakare. Valandą prieš einant į lauką, reiktų pasitepti kremu, pasirinktu pagal amžių.

Moterims iki 40 metų reikalinga palaikanti priežiūra. Rekomenduojama naudoti veido kaukes dukart per savaitę, tinkamai pasirinkti kosmetikos priemones. Žiemą nereiktų naudoti tepamų kaukių, kurių sudėtyje yra molio – šis ingredientas sausina odą. Einant į lauką, reiktų pasitepti maitinančiu kremu. Veido odos priežiūra žiemą

Brandžiai odai reikalinga dar kruopštesnė priežiūra. Virš 45 metų šveitimus, atliekamus grožio salonuose, geriau atidėti pavasariui, o namuose naudoti švelnius gomažinius pilingus. Rekomenduojama geriau naudoti pienelį, o ne toniką, bet galima juos abu naudoti pakaitomis. Apibendrinant – šiame amžiaus tarpsnyje reiktų minimaliai naudoti chemines priemones veido odos priežiūrai.

Pati kruopščiausia ir labiausiai tausojanti veido odos priežiūra reikalinga tiems, kam virš 60 metų. Šveitiklius reiktų pamiršti, o pilingai turėtų būti maksimaliai švelnūs. Makiažą reiktų šalinti tik miceliniu vandeniu ar kosmetiniu pieneliu, kremą, kurio sudėtyje yra maksimalus maitinančių medžiagų kiekis, naudoti ryte ir vakare. Veido kaukės – būtinos. Brandus amžius – ne priežastis numoti į save ranka, tai laikas, kai veido odai ypač reikia lepinimo.

Laikytis veido odos priežiūros taisyklių žiemą visiškai nesudėtinga. Oda už tai tikrai padėkos!

 

 

Korėjietiška kosmetika su placenta

Pasirodžius Korėjos gamintojų kosmetikos priemonėms su placenta, daugelis baugiai gūžčiojo pečiais. Pamačius sudėtyje tokį komponentą, kaip placenta, produktas paprastai padedamas atgal į lentyną.

Kas ta placenta, kaip ji veikia odą, kodėl geriausiose priemonėse prieš senėjimą naudojama placenta?

Korėjietiška kosmetika su placentaTaigi, kas ta placenta, dar kitaip vadinama „vaiko vieta“? Tai labai svarbus ir absoliučiai unikalus organas, atsirandantis tik nėštumo metu. Placenta tarpusavyje suriša du organizmus – motinos ir vaisiaus, aprūpindama jį būtiniausiomis maistingomis medžiagomis.

Tokio organo, kaip placenta, tyrinėjimai prasidėjo daugiau kaip prieš šimtą metų – 1912 metais. Tada vienas Šveicarijos profesorius avių placentoje išskyrė aktyvias medžiagas, galinčias atstatyti ląsteles. Už šį atradimą jis buvo apdovanotas Nobelio premija.

Korėjos gamintojų produktuose su placenta naudojamos dvi placentos rūšys – gyvulinė ir augalinė. Pirmiausiai apie gyvulinės kilmės placentą – ji ne žmogiškosios kilmės. Taip kad nereikėtų bijoti tokios kilmės komponento – produktas sintetinamas laboratorijoje. Tai savotiškas biologinis kompleksas, sujungiantis savyje amino rūgštis, baltymus, makro ir mikro elementus, nukleinines rūgštis, mineralus ir įvairius fermentus. Taip pat kaip ir peptidas Syn-ake (duobagalvės angies nuodų analogas), taip ir gyvulinė placenta yra laboratorinės kilmės.Korėjietiška kosmetika su placenta

Tuo tarpu augalinė placenta yra natūralus produktas. Kyla natūralus klausimas – kaip augalai gali turėti placentą?

Pasirodo, kai kurių augalų rūšių kamieninės ląstelės efektyviai veikia odą. Pagal amino rūgščių kiekį augalinė placenta daug efektyvesnė negu gyvulinė, o ir dermatologiniai testai daug palankesni. Vienas minusas – produktai, kurių sudėtyje yra augalinė placenta, ženkliai brangesni.

Placentinės kosmetikos poveikis:

– Efektyviai atstato gyvybinę odos energiją, aktyvina ląstelių kvėpavimą ir greitina odos atsinaujinimą. 

– Išsaugo drėgmę ląstelėse, užkerta kelią šerpetojimams, išsausėjimui, sudirgimams. palaiko odos stangrumą ir lygumą. 

– Pasižymi stipriai išreikštu priešuždegiminiu poveikiu, pašalina odos streso požymius, paraudimus ir įtampą. 

– Mažina melanino gamybą odoje, todėl odos spalva tampa lygi ir šviesi, išnyksta pigmentinės dėmės ir strazdanos. 

– Lygina raukšles, pašalina kraujagyslines „žvaigždutes“, grąžina veidui sveiką ir ryškią spalvą. 

Placentinės kosmetikos naudojimas nesukelia alerginių reakcijų, šalutinių reiškinių ir pripratimo – oda jos neatstumia, priešingai, ji įsisavinama geriau negu kiti produktai.

Tyrinėjant placentinę kosmetiką, tampa aišku, kad šie produktai sukels tokį pat bumą kaip ir priemonės su sraigių sekretu. Nėra ko stebėtis – naudingos placentos savybės žinomos jau nuo seniausių laikų, o šiuolaikinės technologijos leidžia kurti unikalius produktus, kurie iš tiesų efektyviai sprendžia odos problemas, o ne maskuoja  jas. Korėjietiška kosmetika su placenta

Išvada:

Jei Jūsų oda prarado spalvą, gyvybingumą, atsirado pirmieji senėjimo požymiai, raukšlės – rekomenduojama naudoti kosmetiką su placenta! Šios priemonės taip pat tinka probleminei odai, esant aknei ar riebiajai seborėjai.

Naudojant kosmetiką su placenta, odoje sumažėja uždegiminės reakcijos, šalinamos pigmentinės dėmės ir nelygumai.

 

Gomažinis veido pilingas – ar žinote, kas tai?

Gomažinis veido pilingas - ar žinote, kas tai

Gomažinis veido pilingas – tai ypatingas odos valymo (atsluoksniavimo) nuo įvairių nešvarumų ir suragėjusių odos dalelių būdas. Kadangi veido oda reikalauja sistemingos priežiūros, gomažinis pilingas išsprendžia daugelį problemų: pašalina negyvas suragėjusias ląsteles – tada poros nebeužsikemša, dingsta sudirgimams ir uždegimams palanki terpė, nebesivysto bėrimai. Taip pat gomažinio pilingo dėka pagerėja veido spalva, oda tampa skaisti ir švytinti.

Gomažinis pilingas – kas tai?

Gomažas – tai pilingo rūšis, odos valymui naudojanti ne abrazyvines medžiagas, o minkštas lipnias daleles, kurios suriša nešvarumus, negyvas ląsteles ir odos riebalus, esančius porose. Šios lipnios medžiagos veikia tik negyvas ląsteles, neliesdamos sveikų.  Šis produktas tinka visiems odos tipams, net jautriai ir probleminei.

Gomažinis pilingas išrastas Pietų Korėjoje, taigi tai – išskirtinai azijietiškas produktas. Jo veikimo principas susideda iš dviejų etapų:

 • Negyvų raginio sluoksnio ląstelių (keratinocitų) ištirpdymas vaisinių rūgščių (pieno ar salicilo) pagalba.
 • Išskaidytų ląstelių surišimas celiuliozinių molekulių pagalba. Celiuliozės mikrodalelės absorbuoja negyvas ląsteles ir nešvarumus, suvoliodamos juos į mažus gumuliukus.Gomažinis veido pilingas - ar žinote, kas tai

Kosmetinis produktas tepamas ant sausos švarios odos ir masažinėmis linijomis įtrinamas į odą, kol susidaro gumuliukai, absorbuojantys visus nešvarumus ir negyvas ląsteles. Kai visi nešvarumai ir dulkės suvoliojamos į gumuliukus, vyksta mechaninis veido odos valymas.

 

Kodėl reikia daryti pilingą?

Žmogaus organizme kiekvieną minutę vyksta ląstelių atsinaujinimas. Tačiau ne visos negyvos ląstelės iš karto palieka kūną. Kartais tam reikalingi mechaninio poveikio būdai. Būtent tai ir yra pilingo (eksfoliacijos) užduotis – negyvų ląstelių šalinimas. Nešalinant negyvų ląstelių, jos užkemša poras ir neleidžia odos riebalams patekti ant odos paviršiaus. Susidaro kamštis, kuris laikui bėgant tampa juodu tašku, o vėliau supūliuoja ar tampa inkštiru. Ir tik reguliarus pilingas apsaugo nuo aukščiau aprašyto scenarijaus. Reguliari eksfoliacija turi jauninantį efektą ir užkerta kelią priešlaikiniam senėjimui.

Kodėl iš visų pilingų gomažinis yra pirmoje vietoje? Visų pirma, šią procedūrą galima atlikti namuose. Antra, šis pilingas neturi stambių abrazyvinių dalelių, kurios dažnai traumuoja švelnius odos dangalus. Todėl nesudaromos sąlygos sudirgimams, uždegimams, šerpetojimams ar žaizdelėms. Trečia, šis produktas nėra brangus, todėl prieinamas visiems. Ketvirta, visa procedūra trunka tik 10 minučių.

Švelnaus veido masažo privalumai gomažinio pilingo metuGomažinis veido pilingas - ar žinote, kas tai:

 • pagerėja kraujo mikrocirkuliacija,
 • drenuojantis efektas,
 • aktyvinama ląstelių apykaita,
 • greitinami regeneraciniai procesai,
 • pašalinami užsistovėję procesai odoje.

Gomažinis pilingas rekomenduojamas, esant:

 • ankstyvoms raukšlėms ir ankstyvam odos dangalų suglebimui,
 • mimikos raukšlėms,
 • papilkėjusiai veido spalvai,
 • randams ar nelygumams, post aknės pėdsakams,
 • pertekliniam odos riebalų kiekiui,
 • riebiam viedo blizgesiui,
 • plonai, paviršinėmis kraujagyslėmis odai,
 • sudirgimams ir šerpetojimui,
 • bėrimams, inkštirams, aknei.

 

Gomažinis veido pilingas - ar žinote, kas tai

Gomažinis pilingas – tai tik viena iš kompleksinės veido priežiūros dalių. Juk grožis – tai viso gyvenimo darbas, todėl tam reikalinga sisteminga ir kompleksinė priežiūra: maitinimas, drėkinimas, šviesinimas, tonizavimas. Reguliarus gomažinio pilingo naudojimas padės savalaikiai atsluoksniuoti epidermį, išvalyti poras, pašviesinti pigmentines dėmes. Visa tai – žingsnis į grožį ir jaunystę.

 

Kamieninės augalų ląstelės kosmetikoje

Kamieninės augalų ląstelės kosmetikoje

Žmogaus organizme kamieninės ląstelės atlieka atsinaujinimo ir atstatymo funkcijas. Šias vertingas savybes šiuolaikiniai gamintojai pradėjo naudoti, kurdami kosmetines priemones – tai žymiai sustiprina produktų poveikį.  Daugelį dešimtmečių kosmetologijoje aktyviai naudojamos gyvulinės kilmės kamieninės ląstelės. Su augalinėmis kamieninėmis ląstelėmis vartotojai buvo supažindinti gana neseniai, todėl žino apie jas nedaug. Viena žinoma tikrai – tai proveržis kosmetologijoje. Kamieninės augalų ląstelės kosmetikoje pasižymi stipriu jauninančiu poveikiu, naudojant tokius kosmetinius produktus, sumažės raukšlės, pasikeis veido spalva, atsiras švytėjimas, skaistumas.

Kamieninių augalų ląstelių naudojimo kosmetikoje privalumai

Žmogaus organizme  yra individualios kamieninės ląstelės, esančios beveik visuose audiniuose, taip pat ir odoje. Organizmas jas naudoja regeneracijai ir atsinaujinimui. Žmogui senstant, šių ląstelių lieka vis mažiau, o likusios ląstelės „užmiega“. Žmogaus gyvenimo būdas ir supanti aplinka dažniausiai sąlygoja aktyvų odos senėjimą, taip iššaukiama viso organizmo stresinė reakcija. Bet kuri kamieninė ląstelė gamina keletą tūkstančių kitų ląstelių, taip pradėdama regeneracijos procesą.

 Augalų kamieninių ląstelių naudojimo efektyvumas

Specialistai tvirtina, kad augalų kamieninių ląstelių naudojimas kosmetikoje pagerina medžiagų apykaitą odos sluoksniuose, paraleliai išvalo odą nuo toksinų, kurie susidaro organizmo viekimo proceso metu. Esant odos pažeidimams, šios vietos atstatomos. Organizmo atsparumas stresui iš karto padidėja.

Kamieninės augalų ląstelės kosmetikojeĮvairių augalų kamieninių ląstelių ekstraktai skiriasi tarpusavyje, tačiau yra visiems bendrų savybių:

 • pašalina intoksikaciją,
 • užkerta kelią organizmo senėjimui,
 • aprūpina odą drėgme ir suteikia jai tvirtumo,
 • sudaro apsaugą nuo UV spindulių.

Visų šių savybių dėka oda tampa jaunesnė ir ištvermingesnė.

Augalų kamieninių ląstelių poveikio odai mechanizmas

Kamieninės ląstelės patenka į odą įvairių kremų ir losjonų pagalba. Tada jos aktyvina fibroblastų – specialių ląstelių iš pačių giliausių odos sluoksnių – gamybą. Taip prasideda atsinaujinimo procesas. Naujos ląstelės gamina baltymus, kurie yra statybinė medžiaga kolageninių ir elastininių skaidulų gamyboje. Šių elementų dėka oda įgauna stangrumo, lygumo, gaivumo.

Kosmetikos su kamieninėmis ląstelėmis naudojimo taisyklės

Šiuolaikinės kosmetikos gamybos procese daug dėmesio skiriama kamieninėms ląstelėms. Jų yra daugelio kremų, kurie pasižymi jauninančiu poveikiu, sudėtyje. Keletą kartų panaudojus tokias priemones, mimikos raukšlės dingsta be pėdsakų. Tokio kremo naudojimas turi būti sistemingas, geriausiai – ryte ir vakare. Priemones reikia naudoti ant švarios odos, kruopščiai įmasažuoti į odą ir leisti susigerti.

Kamieninių ląstelių naudojimas kosmetinių priemonių formulėse liudija apie aukštą produktų kokybę.Kamieninės augalų ląstelės kosmetikoje

Kosmetinių priemonių su augalų kamieninėmis ląstelėmis savybės

Specialistai išskyrė kosmetikos su kamieninėmis ląstelėmis naudojimo privalumus:

 • odos jauninimas vyksta stipraus fitoekstrakto poveikio dėka. Jis padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus, padidinti imunines ląstelių savybes, apsaugoti nuo UV spindulių. Rezultatas – akivaizdus raukšlių sumažėjimas.
 • odos spalvos pokyčiai, lygumo, gaivumo ir švytėjimo sugrąžinimas,
 • sukuriamas liftingo efektas, kuris padeda patempti odą,
 • odos dangalų atstatymas,
 • apsauga nuo saulės poveikio.

Šiuolaikiniai kosmetinių priemonių gamintojai stengiasi naudoti kuo naujesnes technologijas, siekdami sukurti ekskliuzyvinius produktus. Visa tai nukreipta į vieną tikslą – prailginti odos jaunystę!

 

Kaip teisingai naudoti korėjietišką kosmetiką

Kasmet vis daugiau moterų ir merginų gali deramai įvertinti korėjietišką kosmetiką. Prieš keletą metų, kai Korėjos kosmetikos produktai tik atsirado Europos rinkoje, apie ją buvo labai mažai žioma. Apie Europos gamintojų prekinius ženklus girdime kasdien – per TV, kitas medijas, tuo tarpu Korėjos gamintojų produkcija lieka nežinoma.

Tad nenuostabu, kad tik nedaugelis žinojo, kaip tinkamai naudoti korėjietišką kosmetiką.

Šiuo metu mūsų rinkoje jau yra korėjietiškų kosmetikos gaminių, todėl pats laikas sužinoti, kaip tinkamai naudoti šią aukštos kokybės kosmetiką.

Korėjietiškos kosmetikos ypatumai

Korėjos gamintojų kosmetikos produktai tampa vis populiaresni. Tai galima paaiškinti išskirtinai efektyviu poveikiu odai.

Natūralūs ingredientai

Korėjiečiai – tai nacija, kuri pripažįsta tik natūralias medžiagas. Būtent Korėjoje iki mūsų dienų išlaikyta maisto ir savo išvaizdos puoselėjimo kultūra. Gamindami maistą, jie stengiasi naudoti tik natūralius produktus – daržoves, jūros gėrybes, – kad pratęstų jaunystę ir išlaikytų sveikatą. Visa samprata apie produktų natūralumą buvo sudėta į kosmetikos gaminius. Korėjietiškoje kosmetikoje yra optimalus mineralinių medžiagų ir vitaminų kiekis.

Korėjietiškos kosmetikos unikalumas

Korėjos gyventojai labia gerbia savo tradicijas. Ši savybė atsispindi kosmetinėse priemonėse, kurios sukurtos senovinių jaunystės ir grožio receptų pagrindu. Būtent šioje šalyje, kaip nė vienoje kitoje, išliko ilgaamžiškumo receptai, naudojami kosmetikoje.

Odos priežiūra naudojant dekoratyvinę kosmetiką

Dauguma Europos kosmetikos produktų gamintojų griežtai atskiria gydomąją ir dekoratyvinę kosmetiką. Todėl reikia atskirai pirkti priežiūros priemones ir dekoratyvinę kosmetiką. Pavyzdžiui, europietiška pudra skirta tik odos blizgumui panaikinti ir suteikti odai matinį atspalvį.

Tuo tarpu Korėjos kosmetologai netgi neįsivaizduoja, kad dekoratyvinė kosmetika gali neturėti gydomųjų savybių. Jų samprata – odos priežiūra ir puošyba yra tas pats. Korėjiečiai mano, kad neteisinga maskuoti odos trūkumus pirma jų neišgydžius.

Todėl visos kosmetinės priemonės, pagamintos Korėjoje, kartu su dekoratyviniu efektu pasižymi ir gydomuoju poveikiu. Į tokios kosmetikos sudėtį įeina įvairūs aliejai, esencijos, ekstraktai.

Įpakavimo estetika 

Korėjos gyventojai – žinomi estetai, todėl pateikdami kosmetinius gaminius jie ženkliai lenkia Europos gamintojus. Bet kuris flakonas, buteliukas, ar indukas papuoš kiekvienos šiuolaikinės moters vonios kambarį ar tualetinį staliuką. Puikiai įpakuota kosmetika visada patogu naudotis – dėl jos funkcionalumo.

Naujausios technologijos kosmetikos priemonių gamyboje

Korėjietiškų prekių kokybė jau seniai žinoma visame pasaulyje. Kosmetikos produktai irgi nėra išimtis.

Kosmetinių priemonių gamyboje naudojami naujausi pasiekimai chemijos, biologijos, selekcijos srityse. Visiems žinomas korėjiečių griežtumas, testuojant kosmetinius gaminius dėl hipoalergiškumo, todėl visi kosmetikos produktai, pagaminti Korėjoje, specialistų labai vertinami. Daugelis kosmetinių gaminių yra eksliuzyviniai.

Naudojimo efektyvumas

Specialistai garantuoja matomą rezultatą jau po pirmo korėjietiškos kosmetikos panaudojimo. Atsiliepimai visada būna tik teigiami – žinoma, reikia išsirinkti tinkamiausius produktus.

Pasiekiamumas ir naudojimo malonumas

Korėjos gamintojai savo produkciją reklamuoja minimaliai, todėl pagal kainą ji yra pasiekiama visokias pajamas turinčiam vartotojui. Protinga kainodara lemia korėjietiškos kosmetikos populiarumo augimą, kadangi savo kokybe ji lenkia europietiškąją.

Visi kosmetikos gaminiai pasižymi maloniu kvapu, dideliu asortimentu, gražiu įpakavimu – todėl naudoti korėjietišką kosmetiką yra nepaprastai malonu.

Teisingo korėjietiškos kosmetikos naudojimo etapai

Korėjietiškos kosmetikos efektyvumas ženkliai padidėja, jei laikomasi specialistų rekomendacijų ir kosmetikos produktai naudojami šiais etapais:

 

 • Rytinė priežiūra – tai veido prausimas putomis, pasta ar specialiu kremu-muilu. Sekantis žingsnis po valymo – tonikas arba losjonas. Tai normalizuoja vandens balansą ir suminkština odą. SVARBU! Moteris turi apie tris sekundes odos sudrėkinimui po prausimo, vėliau bus jau sunkiau atstatyti odos drėgmės balansą – o tai iššaukia priešlaikinį senėjimą.

Po drėkinimo naudojama esencija arba serumas – tai specialios atstatančios priemonės odos ląstelėms.

Po atstatančios priemonės naudojamas dieninis kremas pagal odos tipą. Išeinant iš namų, rekomenduojama           pasitepti apsaugine priemone nuo saulės. Tik po to ateina eilė makiažui.

 • Dienos metu pakanka veidą lengvai nuvalyti valančia servetėle ar nupurkšti kosmetiniu vandeniu – tai atgaivina odą.
 • Vakarinė priežiūra užima tiek pat laiko, kiek ir rytinė. Pirmiausia specialių priemonių pagalba nuvalomas makiažas, tada nuprausiamas veidas. Naudojamas tonikas, po to serumas ir veido kremas pagal odos tipą. Korėjietės labia mėgsta vietoj naktinio kremo naudoti naktines veido kaukes, kurios užtepamos iš vakaro ir nuplaunamos tik ryte.

Būtent tokia seka reiktų naudoti kosmetines priemones, kad jos veiktų kuo efektyviau ir duotų pageidaujamą rezultatą.

Micelinis vanduo – kas tai ir kaip jį naudoti

Micelinis vanduo – kas tai ir kaip jį naudoti

Micelinis vanduo – ypač jautrios odos valymui skirta priemonė, įgyjanti vis didesnį populiarumą. Grožio industrijos specialistų nuomone, micelinio vandens unikalumas tas, kad jis tuo pat metu yra efektyvus ir tausojantis.

Micelinis vanduo – kas tai ir kaip jį naudotiDauguma moterų rytais darosi makiažą – po to visą dieną oda priversta būti po kosmetinių priemonių sluoksniu. Tai neigiamai veikia deguonies apykaitą odoje, poros užteršiamos kosmetikos dalelėmis ir dulkėmis. Todėl vakare būtina odą gerai nuvalyti iki pat giliausių sluoksnių. Šį darbą drąsiai galima patikėti nuostabiai priemoneimiceliniam vandeniui.

Micelinis vanduo – kas tai? Kam jis reikalingas?

Micelinis vanduo – ypač jautrios odos valymui skirta priemonė, įgyjanti vis didesnį populiarumą pirkėjų tarpe. Tiesą sakant, grožio industrijoje jis naudojamas jau daug metų. Sudėtyje esančių ingredientų dėka micelės turi daugiafunkcinį poveikį:

 • nukenksmina toksines medžiagas, esančias ant odos,
 • pašalina odos sudirgimus, paraudimus ir jau esančius uždegimus,
 • absorbuoja ir šalina riebalų perteklių,
 • drėkina odą.

Micelės pritraukia smulkiausias nešvarumų ir riebalų daleles, esančias odoje, kurios paskui lengvai nuvalomos vatos tamponėliu. Būtent dėl to nuvalius veidą miceliniu vandeniu, neįmanomas odos išsausėjimas ar perštėjimas.

Micelinį vandenį gamina daugelis kosmetinių preparatų kompanijų, o atrastas jis buvo Prancūzijoje, kaip itin švelni ir tausojanti priemonė kūdikių odelės valymui. Jį taip pat naudojo žmonės, turintys odos problemų – egzemų, psoriazę, nudegimų. Ši priemonė tapo puikia alternatyva ir tiems, kurie dėl odos ypatybių negalėjo veido prausti paprastu vandeniu.

Iš esmės, micelinis vanduo labiau tinka žmonėms, turintiems normalią ir sausą odą. Tačiau riebios odos savininkus taip pat žavi priemonė, kurios sudėtyje ištirpintos medžiagos, suteikiančios matinį efektą.

Micelinio vandens sudėtis

Micelės – aktyviosios šios priemonės medžiagos. Tai yra molekuliniai junginiai, kurie sukuria aktyvias paviršines substancijas. Micelinis vanduo – kas tai ir kaip jį naudoti

Micelinio vandens sudėtyje nėra alkoholio, muilo, parabenų, kvapo stipriklių, silikono. Vietoj jų gamintojai naudoja augalų ekstraktus, pavyzdžiui, gėlių, kurie pašalina odos sudirgimą. Sudėtyje taip pat yra mineraliniai komponentai – kaip cinkas, kuris mažina odos riebumą ir blizgesį. Dauguma gamintojų į sudėtį įtraukia gliceriną ir vitaminus.

Kaip naudoti micelinį vandenį?

Kaip jau įrodyta, micelinio vandens paskirtis – išlaisvinti odą nuo toksinų. Taigi, jį galima naudoti makiažo valymui, net vandeniui atsparaus tušo.

Paprastai micelinis vanduo naudojamas šitaip:

 • užlašinti nedidelį kiekį vandens ant vatos tamponėlio,
 • lengvais judesiais patrinti odą,
 • tokiu būdu nuvalyti viso veido odą, vokus, akis, lūpas.

Micelinio vandens molekulė viena puse prisitvirtina prie medvilnės (vatos tamponėlio), kuris yra puiki hidrofilinė medžiaga, o kita pusė gaudo ir sutraukia kosmetikos riebalus ir odos išskyras.

Micelinio vandens nereikia nuplauti!  Micelinis vanduo – kas tai ir kaip jį naudoti

Pastaba: micelinis vanduo ir tonikas – NE TAS PATS. Tai priemonės, turinčios visiškai skirtingą paskirtį. Tonikas nenuvalys makiažo, o micelinis vanduo neturi tokio poveikio odai, kaip tonikas, kuris yra kitų odos priežiūros priemonių – serumo ir kremo – efektyvesnio įsisavinimo laidininkas.